Григор Димитров събра най-близките си на вечеря

7598

Първата ракета на България в мъжкия тенис Григор Димитров вече може да се похвали със 120 седмици в Топ 10 на световната ранглиста в кариерата си. №1 по този показател е Роджър Федерер с 968 седмици, следван от Рафаел Надал с 912 и Новак Джокович с 870.

2024-та е втората година, която Григор ще завърши в Топ 10. Той направи това за пръв път през 2017-та, когато изпрати годината като №3 в света.

Междувременно Димитров събра най-близките си на вечеря, за да сложи символичен край на почивката си между двата сезона. Той покани в дома си своите родители, треньорите си Джейми Делгадо и Себастиен Дюран и семейство Сатамиан.

Родният тенисист от години е почитател на изкуството на художничката от йорданско-палестински произход Самар Джашан Сатамиан. Той се похвали, че наскоро се е сдобил с още няколко нейни картини, превръщайки къщата си в истинска галерия.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце
Единственият български спортист с 5 олимпийски медала днес става ...
Ден за обрати: Как една различна гледна точка ще промени плановет...
Старо, но златно: Жена твърди, че е забременяла от басейна на хот...
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в прест...
Падат температурни рекорди


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).