Григор Димитров и Новак Джокович ще куфеят в чалга клуб

7828

Григор Димитров и Новак Джокович играят в момента благотворителния мач помежду си в "Арена София". След него двамата ще се насочат към столичен клуб, където на живо ще пее Камелия.

Самият сърбин е почитател на попфолк изпълнителката. Преди 4 години Ноле пя песента ѝ "Луда по тебе", а вчера той отново пусна кадри в социалните мрежи, на които слуша и пее парчето.

По-рано днес на съвместната си пресконференция Димитров и Джокович разкриха, че имат план за вечерта и какво ще правят след двубоя.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: