Герой от "Биг Брадър": Почти всяка вечер бях с различно момиче

72235
1

Музикантът, пицар, шеф готвач, герой от "Биг Брадър" и автор на книга за живота си Лео Бианки отвори кутията с тайни. От нея излизат истории, които трудно се разказват. 

От 2005-а насам той израсна пред очите ни, именно тук в България. Лео, който казва, че в Италия все повече се чувства като турист, разказва за не лесното си  детство в малкото градче на Адриатика – Анкона. Където са и спомените за развода на родителите му, лошото му тийнейджърство и напускането на училище още на 15.

Лео признава пред Мариян Станков - Мон Дьо, че семейството му получава помощ от мутра през 1994 година, който им помага да започнат свой бизнес, а именно да отворят свой ресторант, чрез който да препечелват.

"Почти всяка вечер бях с различно момиче", признава още той.

Той разкри за голямата драма на семейството му - наркотиците, които взимат живота на сестра му Моника, загубата на родителите му и най-големият му страх - смъртта.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце
Единственият български спортист с 5 олимпийски медала днес става ...
Ден за обрати: Как една различна гледна точка ще промени плановет...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).