Гала: Този въпрос ме съсипва!

4747

"Телевизията няма да ме пусне, защото правим такива резултати, че няма логика да го направят". Това каза водещата "На кафе" Гала в подкаста "При Тото" 

На въпроса колко ще води "На кафе" Гала каза: "Водя това предаване от 35- тата ми годишнина. И този въпрос ме съсипва, защото не съм заела мястото на никого, опашка за моето място няма. Аз имам договор с тази телевизия, която има доста неустойки и ако някои от тези, които искат дойдат на моето място, нека ми плати неустойките и мога да се замисля да си почивам", каза Гала. 

Гала допълни още, че се уморява от работата си в предаването.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...


Виж още: