За любовта към България, танците и телевизията открито говори водещата на "Преди обед“ Франциска Йорданова. Тя влиза в тази роля преди няколко месеца и сега е готова да сподели чувствата и настроенията си от другата страна - като гост на предаването "Тази неделя“.
Повод за гостуването на Франциска в неделното предаване е участието ѝ в предстоящия епизод на "Аз обичам България“, който ще бъде излъчен тази вечер от 20:00 ч.
"Няколко пъти получих покана, но така и не се реших. Причина за това е, че съм живяла 21 години в САЩ и мислех, че няма да се справя, притеснявах се. Но, виждайки, че малко или много всеки от участниците изпитва затруднение, си казах: защо пък да не опитам. И в крайна сметка истински се забавлявах.“
От четири години насам Франциска живее в България заедно със своето семейство. Разказва, че тук я задържа любовта към природата и по-спокойния начин на живот. "В Америка се живее трудно, работи се много, разстоянията са големи. И често не остава време за най-близките хора.“
Франциска става разпознаваемо лице от малкия екран след участието си като жури в шоуто "Денсинг Старс“. Именно след това е поканена в сутрешното шоу "Преди обед“. "Вече съм постоянно ангажирана. Но това не се отразява на личния ми живот“, споделя още атрактивната водеща.








Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!