Фотодоказателство: Пиянка поникна като фикус в саксия в центъра на Бургас

8831
5

Бургаски скитник се напи като за последно и заспа в бетонна саксия (кашпа) в центъра на Бургас. Любопитния фотос ни изпрати читател на Burgas24.bg, който оприличава наквасения мъж на фикус. На заден план се виждат двама кибици, които по никакъв начин не обръщат внимание на случващото се.

"Скитниците и пиянките са най-постоянното присъствие пред супермаркет "Болеро" в центъра на Бургас и отдавна никой не им обръща внимание. 

Този обаче се разкраси до несвяст, след това се настани като фикус в саксията. Виждате ли младото дръвче зад него, което е почти прекършено до земята? Можете да се досетите чие дело е", разяснява мъжът, направил снимката.

Виж коментарите (5)
Още новини от Любопитни новини:
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!


Виж още: