Фенка към Нети: Много смело

3566

Нети наистина изненада близки и познати с постъпката си отпреди няколко дни. Посред зима, макар и не на минусови температури тя реши да влезе в морето, видя Plovdiv24.bg. В instagram тя качи клипче, на което се вижда как се потапя във водата.

Всички знаят за любовта на Нети към морските дълбини и това че цяло лято изкарва на брега на обичано от нея място на Черно море, далече от хорските погледи.

"Морската вода е 10 градуса", пише блондинката под видеото и добавя: "Студова тренировка в реални условия".

Освен това тя демонстрира и страхотна форма и красиво тяло. Припомняме, че певицата и съпругът й Дони имат къща на Южното Черноморие - във Варвара, където обичат явно да ходят не само през летните месеци.

Това провокира последователи ѝ да напишат, че наистина са впечатлени от смелостта ѝ да влезе в морето:

"Това са най-яките бани.", "Много смело!", "Студено де сладур".



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце
Единственият български спортист с 5 олимпийски медала днес става ...
Ден за обрати: Как една различна гледна точка ще промени плановет...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).