Ева Тепавичарова: Огорчена съм

18484

Актрисата Ева Тепавичарова сподели в социалната мрежа Фейсбук, че е огорчена, тъй като на работно й място не са й разрешили да пие вода.

Ето какво написа Ева: 

- "Вчера на репетиция в Народния театър, режисьорът, с който репетирам в момента, каза пред всичките ми колеги,че няма да ми позволи да пия вода на сцената, защото ме мрази! Да, точно това каза и се питам сега, какво става с елементарните етични норми, които не бива да се минават в нашата работа?!?Огорчена съм....", споделя актрисата.

Актрисата Ева Тепавичарова е позната на софиянци, а и не само, появявайки се на малкия екран като Йовка от сериала на bTV "Столичани в повече ".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: