Ето къде избраха да прекарат медения си месец Мария и Мирослав

18699

Попфолк звездата Мария и третият й съпруг – бизнесменът Мирослав Соколов, си подариха романтичен меден месец в Швейцария. Това разкри 39-годишната певица в социалните мрежи.

Семейството сподели поредица от кадри, запечатали част от разходката им зад граница. Сред любопитните подаръци, жест от близките им приятели и познати, се нареждат скулптура с младоженци и картина с ликовете на двойката.

"Нашият меден месец, много готино“, написа изпълнителката в развлекателната платформа Инстаграм, а ден по-късно издаде и избора на дестинация. Повечето снимки, които бяха публикувани в официалния й профил като история, т.е. достъпни само в рамките на 24 часа, представяха архитектурни забележителности, привлекли вниманието на Мария и сегашния й възлюбен. Двамата са в компанията на Марая – единствената към момента наследница на музикалната звезда.

Меденият месец на семейство Соколови е бил съчетан с Коледа. Интересна подробност е, че след края на разходката те са се насочили към Хърватска, където ще останат още ден-два. За посрещането на Нова година популярните любимци вероятно ще се върнат в България, писа "Телеграф".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Ралица Паскалева след "Игри на волята": Решението е изцяло мое
Роден е в Пловдив на днешната дата преди 56 години
Десислава Радева окончателно осъди медия за клевети и обиди
Мари-Константин роди второто си дете. Бебето с много интересно им...
Розово пълнолуние днес: Какво представлява "лунната илюзия" и отк...
Адвокат от Пловдив за Богомил Грозев: Вече разбирам защо допадаше...


Виж още: