Ергенът Виктор изгледа видео и възкликна: Много мило!

22949

Най-известният ерген в България иронизира себе си с видео, което публикува в социалните мрежи, видя Burgas24.bg. Мъжът, за чието сърце  със зъби и нокти се борят 22 дами, стана популярен с репликата си "Много мило". Именно тези две думи развихриха въображението на стотици в мрежата, родиха се колажи и видеа – кое от кое по-забавно.

"Гледайки "Ергенът" и припомняйки си цялата буря от емоции и събития, която ме връхлиташе ежедневно, се усмихвам и си казвам… много мило!", написа с чувство за хумор Виктор.

Коментарите след публикацията заваляха, ето част от тях:

И това ме кефи в него, че всичките мемета ги прие толкова на майтап и така се забавлява и той с нас.. земен и прекрасен човек! И казва всичко което трябва в дадената ситуация.

Самоиронията, винаги е показател за висока интелигентност.

Хахаа евала, човек, ако не умее да осмее себе си за никъде не е! Поздравления много си мил наистина!

Задължително изгледайте видеото!



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Честито на коафьора на звездите Венелин Кондаков и певицата Ина Г...
Деян Донков и Анна Кошко провокират с горещи кадри преди премиера...
Животът отново се усмихна на Алекс Сърчаджиева след 5 години само...
Певицата Алекс посрещна първородния си син Александър
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес


Виж още: