Емануела хвърли бомба: Много чета, Фройд и другите отдавна съм ги минала

20187
8

Емануела крайно се засяга, когато в Къщата на "ВИП Брадър" започнат да оспорват интелигентността й. Ето защо фолкаджийката реши да покаже колко е начетена, като започна да се изтъква на Кака Лили, но не се справи особено добре.
"Аз много чета. Вкъщи, когато приспя малкия и не мога да заспя, хващам книга и започвам да чета всякакви неща", заяви певицата.

"Какво четеш? Чела ли си Хорхе Букай", попита я Кака Лили.

Емануела й отвърна, че не го е чела, но нейна приятелка й го препоръчва. 

"Ако ме питаш дали чета Коелю - не", допълни тя.

Тогава Лили я провокира с въпроса: "От психология какво четеш? Фройд ли?".

"О, тях отдавна съм ги минала", отвърна певицата.

На въпроса пък какво е завършила, Емануела разкри:

"Не съм завършила музикално училище. Първо бях в математическа паралелка, а после завърших частно, защото забременях. После следвах психология, но я спрях, защото започнах да пея".

Виж коментарите (8)
Още новини от Любопитни новини:
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!


Виж още: