Екзотичен танцьор много близо до Софка, тя го изгони от партито

4684
1

Ромската перла Софи Маринова изживя вълнуващ рожден ден, а черешката на тортата беше танц от полугол мачо.

Певицата се събра с най-близките си на парти, а те й подготвиха изненада. Екзотичен танцьор внесе тортата и вдигна градуса на настроение до тавана.

Двамата със Софка станаха опасно близки, въпреки че тя не спираше да се смее.

Тази ситуация разкри първа поп-фолк дивата Преслава, като публикува видео от събитието в социалните мрежи.

Междувременно Маринова зарадва феновете си и с ново парче, пише "Телеграф".

"Любими мои приятели и фенове, представям ви новата ми песен ,,Целуни ме". Вярвам, че ще ви хареса. Слушайте, споделяйте и се обичайте! Целувката е нежност, обещание, признателност и мечта!“, сподели изпълнителката.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Цветанка Ризова запази самообладание в ефир
Съвети за избор на най-подходящата храна за котки
Лупита Нионг'о ще изиграе Елена от Троя в "Одисея" на Кристофър Н...
На 14 май почитаме паметта на един от най-смелите български новом...
След голямата трагедия и загуба на близнаци: Радостина Костадинов...
Принцеса в "Люлин": Малката Нанси получава мечтаната стая от "Бри...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).