Една от най-красивите влиза в телевизията

9845

Най-сексапилната спортистка Алика Шмид се оттегли от атлетиката. За радост на феновете й това ще е за кратко, а и те ще могат да й се радват по телевизията.

23-годишната блондинка си взе почивка от пистата за бягане, за да участва в хитовото немско телевизионно шоу "Кой знае нещо подобно?".

Шмид се похвали с дебюта си на малкия екран, публикувайки новината в инстаграм. Досега мацката бе известна със своите атлетични способности и секси външен вид. Сега Шмид демонстрира и интелигентността си в шоуто.

Феновете ще видят телевизионния дебют на германската бегачка по-късно това лято. Излъчването на шоуто започва на 7 юни.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Бившият депутат Бебето се ожени в Пловдив
Двоен гаф в ефира на bTV
Александър Николов подсилва ирански отбор
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).