Двойната среща на "Ергенът" Алек с Мария и Виктория завърши по ужасен начин. Двете момичета най-вероятно изцяло прекратиха приятелството си, след като Алек подари роза на Мария, докато Виктория ги чакаше в колата.

Мария определено бе по-активна в свалката, докато Виктория залагаше на опознаването, пишат от "България днес".

"Аз съм наранената, не получих розата аз", каза веднага след това Виктория.

Впоследствие двете момичета се изпокараха жестоко:

"Как си?", опита се да стопли нещата помежду им на следващия ден Мария.

"Не съм добре след случилото се вчера", отговори Виктория.

Опитът за разговор прерасна в истински скандал.

"Нахвърляш му се, ядете от една чиния, опипваш го - не показвах, че ми е неприятно, но в един момент осъзнаваш, че това не е ок", описва чувствата си Виктория.

"Не съм искала да те нараня", казва Мария.