Две двойки, между които се породи любов в кулинарното предаване Hell`s Kitchen, останаха приятели и след шоуто, стана ясно в социалните мрежи. 

Симона Манолова (Мони Бонбони) и Димитър и двойката Камелия Маджарова и Лъчезар Чоткин, който е и големият победител в Hell`s Kitchen сезон 6 са останали приятели и след предаването. 

Мони Бонбони публикува в личния си Инстаграм кадър, който показва, че четиримата са били да разгледат софийския зоопарк, където са се насладили и на съвместен обяд. 

"Много сте сладки всички много се радвам за теб и Митко и за Чоткин и Ками."

"Добри, непринудени и влюбени, бъдете много щастливи.", пишат потребители в мрежата. 

Припомняме на всички, че преди края на кулинарното предаване три двойки финалисти се сгодиха пред цяла България, а щастливките получиха пръстен с диамант.