Поп фолк иконата Камелия сподели мил кадър с бебето по случай 1-ви юни, Световния ден на детето. 

"Честит празник, Баянче. Желаем ти на теб и всички дечица, щастливо детство изпълнено с весели игри, усмивки и здраве.", написа изпълнителката под кадъра, който сподели.  

"Малкият Баян е одрал кожата на майка си", коментират потребители в мрежата. 

Детето е вече на 1г. и все повече заприлича на майка си с времето. Баян също е със светла коса, а очите са кафеви на баща му. Баян вече стъпва смело, а Камелия е изцяло отдадена на майчините грижи за него.

Камелия и Цветин имат 8 години брак, но срещат много трудности в отношенията си. Най-после преди година те станаха горди родители на първото им дете навръх Великден, след като Камелия е загубила преди време близнаци.

“Цвети се занимава с къпането още от началото, аз навсякъде помагам, но главно съм по храненето и смяната на памперсите. Цвети памперси не сменя, само ако съм ангажирана. Бабите също помагат много – баба Данче и баба Здравка и сме им много благодарни, защото така не се наложи да променим драстично нашето ежедневие. С малкия станахме вече едно по-голямо семейство.

Много обичаме да си играем с него, смеем се, боричкаме се… Вече има друго човешко същество с нас и то си има своето битие, като направи някакво движение, или падне, или счупи нещо и създава друга ситуация и ние реагираме със смях", разказва няколко пъти в интервю щастливата майка.