Деси Добрева с нов концерт, покани гостите си да облекат народни носии

4800

Певицата Деси Добрева представи новата си песен - "Марику". Парчето се отличава с клубно звучене, запомнящ се рефрен и свеж видеоклип с участието на комика Ненчо Илчев и магарето Марко.

"Това е хумористична странджанска песен. Изцяло промених оригиналния текст, за да влезе в концепцията по-добре. Възхитена съм как успяхме да съберем всички неща, които заснехме за един снимачен ден, започнал в 7 ч. сутринта с парапланер", каза тя в студиото на "България сутрин".

На 2 юни в Арена "София" (столичен колодрум Сердика) Деси Добрева ще реализира концерта, който се наложи да отложи миналата година. Тя отбеляза, че събитието вече се е превърнало във фестивал и покани хората да отидат облечени в носии или да носят със себе си нещо традиционно българско.

"Вече сме над 150 души на сцената - моите колеги от Лудо младо бенд, формация "Гераци", 26 деца от духов оркeстър "Джуниър бенд", Петя Панева, децата от музикалното училище "Любомир Пипков", нестинари, любимите ми кукери от Благоевградско, едни невероятни огнени феи ще се включат също в спектакъла. Ще направим два съвсем истински ритуала в сърцето на София. За децата това нещо е уникално", обясни певицата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Бившият депутат Бебето се ожени в Пловдив
Двоен гаф в ефира на bTV
Александър Николов подсилва ирански отбор
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).