Нарязаната с макетно ножче Дебора Михайлова от Стара Загора най-после хвърли перуките и показа истинската си същност. 

Само преди няколко седмици Дебора завърши своето образование, като го отпразнува с  абитуриентския бал като по филмите. Малко след това тя публикува вълнуващи кадри, на които се вижда неподправената й същност. 

Тя е свалила екстеншъните си, изкуствените мигли и показва белезите си след инцидента. 

"Приятели, откакто си свалих екстеншъните се чувствам просто страхотно!", написа тя под кадрите в социалните мрежи. 

Редица последователи в Инстаграм я поздравиха за смелостта и новата й визия, казвайки й, че така изглежда много по-добре.