Бъг при iPhone докара доста главоболия на собствениците

4372
3

От Apple съобщават, че работят по отстраняването на бъг, който блокирал звука на алармите при някои iPhone-и, пишат от BBC

За много хора алармата е единственият начин, за да се събудят навреме сутрин. Когато обаче тя е безшумна, това неизбежно води до успивания и излишен стрес. След като се е появил проблемът, притежателите на смартфоните започнали да сигнализират за него в социалните мрежи. 

Потребител на TikTok се оплаква, че настроил пет аларми за сутринта, но нито една не прозвучала. 

Apple потвърждават, че има такъв проблем. От компанията съобщават, че работят по отстраняването му. Все още обаче не е ясно колко потребители са засегнати и дали неизправността не се отнася само за определени модели.

Виж коментарите (3)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: