Барби модерна - вече и с татуировка

1842
2

За Барби модата е най-важното, а за да е винаги на върха, трябва постоянно да се променя. След вълнуваща 50-годишна история зад гърба си, изящната кукла за пръв път се сдоби с постоянна татуировка.

Най-красивата играчка на света винаги е в крак с модата. За да се хареса на малки и големи момичета по целия свят, с времето тя претърпява разнообразни промени във визията и е готова на всякакви жертви.

Играчката се появи преди две години с временни татуировки по тялото си под формата на стикери. Сега производителите стават една идея по смели и предлагат новата Барби с "вечна" рисунка, която покрива част от лявото й рамо и гръдния кош.

Осъвременяването на най-продаваната играчка е дело на италианския тату-художник Симоне Леньо.

Тоалетът на неувяхващата малка красавица е допълнен с розова перука, клин с пантерска шарка и черна секси фланелка, разголваща именно татуираното рамо. Новата Барби ще се продава на цена от 50 долара.



Източник: БНТ
Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Принцеса в "Люлин": Малката Нанси получава мечтаната стая от "Бри...
Карлос Насар: Благодаря ви!
Почина Доналд Гиб
Днес навършва 49: На 18 внезапно остава без майка, следва бляскав...
Лили Иванова към Дара: България се гордее с теб! Бъди щастлива
Ники Кънчев: Не е за вярване, но днес културният феномен "Стани б...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).