Азис и диджей Дамян си разделиха 100 бона

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
08:46 / 20.11.2023
3500
Азис и диджей Дамян предизвикаха фурор в клуб в Истанбул, в който имаха участие преди дни.

Изпълнителите на хитовия дует "Еърпорт" и екипът им от озвучител и балет първо хапнаха стабилно в местен ресторант, в който клиентите сами избират месото, което да им бъде приготвено. Азис, който е почитател на турската кухня, се похвали с клипче в социалните мрежи с разнообразието от меса, деликатеси и гарнитури, подредени в дълги витрини.

Въпреки че хапнали добре, на певците съвсем не им се доспало. В бусчето, с което пътуваха за участието си, той и диджей Дамян, та даже и момичетата от балета им, пеят и танцуват, като минути по-късно пренасят парти настроението си в клуба, в който имаха участие. Съвсем очаквано заведението бе препълнено, а седящи почти не се виждаха. Всички се поклащаха и щракаха с пръсти.

Азис, както е в последните години, бе заложил на спортно-елегатен стил. От диджей Дамян обаче имаше изненада. Той се бе пременил с черна, ефирна пола до под коленете, и бяла риза, като бе разкопчал горните копчета, така че гърдите му да се виждат.

Двамата изпълнители са получили доста сериозен хонорар за изявата си, пише HotArena. Според мълвата в бранша, те са си разделили сумата от 50 000 евро.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6980):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
06.03.2025 "Един за друг" приключи
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
Днес навърши 80 години
Нов закон в Гърция криминализира караваните
Известен и богат българин днес става на 57
Телевизионна водеща: Пловдив е само черно-бял, нали така?
ЕС санкционира TikTok с 530 милиона евро
Синтия от "Ергенът": Суперголямо неуважение. Аз никога не бих пос...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).