Атижа пристана на Азис

117914
1

Кралят на попфолка Азис и участничката в "Биг брадър" Атижа, потвърдиха слуховете, че са заедно със снимка, на която двамата се целуват. 

"Ти си тук и само това ми трябва", написа певецът в публикацията си.

Двамата започнаха наскоро да споделят снимки заедно, като се започна с гореща фотосесия от басейна в двора на имението на Азис в Костинброд. В нея Атижа бе чисто гола и опипвана от чалга певеца. Тази седмица двамата споделиха снимки от почивката си на морето, на които Азис написа "Обикновен ден с моята любов".

Сега с целувката можем спокойно да кажем, че новата светска двойка в България е факт. 

Преди година Азис се раздели с бившата си съпруга Галина Георгиева, с която са родители на две деца, като голямата им дъщеря Рая ще навърши пълнолетие тази година. Азис има и трето дете, но за момента не разкрива коя е майката.

След тежката раздяла с Галина, костинбродският славей отново е на крилете на любовта - този път с 19 години по-младата брадърка Атижа. 

Първа ги поздрави певицата Мила Роберт, с която Азис има обща песен, пише "България Днес".

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Роден е в Пловдив днес, цяла България го знае, честито!
Годеникът на Венета от "Ергенът" я преби и изгони на улицата
Мъжът на Дара си смени фамилията! Д-р Заимов започва нов бизнес
Дони и Нети отбелязаха сребърна сватба с уникални архивни кадри о...
Славена Вътова проговори за най-страшния момент в живота й
Софи Маринова потъна в скръб, отменя участия!


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).