Антоанет Пепе и Иво Карамански разкриха пола на бебето

4441

Антоанет Пепе и Иво Карамнаски, които очакват първата си обща рожба вече разкриха в социалните мрежи - какъв е полът на бебето, разбра Sofia24.bg.

Те организираха тематично прати, за да обявят чаканата новина, която за тях самите не била изненада, тъй като знаели доста преди това.

Родителите решили да направят тест, чрез които да разберат дали бъдещата им рожба страда от генетични заболявания и посредством този тест разбрали и пола - момиче. 

Оказва се, че партито не е организирано от родителите и всъщност е изненада за тях.

"Само @iamnelysano знаеше какво e бебето и супер изненадващо за мен и в много малък състав ни спретна изненада, за да научим пола и ние.  Нямаме никакво търпение да се запознаем с нашата принцеса. А сега можете ли да предположите - кое име сме избрали?", пише под кадрите от празненството Антоанет.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: