Алекс и Виктор от "Ергенът" хванати да пият кафе в София броени дни преди финала!

60208
9

Александра Гърдева и ергенът на България - Виктор Стоянов бяха хванати в крачка да пият кафе в София. Снимката беше публикувана в голяма Фейсбук група, видя Sofia24.bg.

Авторът на фотоса твърди, че случката е от днес, а какво точно правят заедно двамата - остава загадка. В коментарите някои предполагат, че Виктор е решил да се извини лично на Алекс, след като е гледал последния епизод на предаването, в който Виктория Капитонова я залива с вода, а други спекулират, че може би са двойка. 

"Честно да ви кажа, много ми се иска, даже се зарадвах първоначално, но... Не ми се вярва. За да се появят така публично, точно преди финала, Виктор лъска имидж. Наясно е, че хората го изядоха и ще го направят на нищо, ако е вярно, че Александра връща розата. И просто иска сигурно да го видят с нея", коментира фенка на предаването под снимката.

Виж коментарите (9)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: