6 часа и половина до Пловдив и обратно: Филип Аврамов заседна на АМ "Тракия", слезе за селфи
За блокада в снега сигнализира актьорът Филип Аврамов в социалните мрежи. Той се връщал от представление в Пловдив по автомагистрала "Тракия" в събота вечерта и останал блокиран за повече от 4 часа.
"6 часа и половина пътувахме до Пловдив и обратно в снега“, сподели възмутен той.
Той разказа, че повод за бедствието станали тирове, закъсали в снега, които запречили магистралата. Освен това той обърна внимание на това, че все още има много хора, които карат с летни гуми.
След снежната блокада, той публикува в профила си в Инстаграм снимки със семейството си от София и написа:
"След снощното бедстващо положение на автомагистрала "Тракия", днес си припомни кое е най-хубавото на снега - децата".
Този браузър не поддържа видео елемента.