Жестоко убийство! 61-годишен преби до смърт младата си приятелка в Хасково

13331

Мъж на 61-годишна възраст от Хасково е задържан за причиняване на смърт, съобщи ОД на МВР. Вчера в 10,30 часа на спешния телефон в РУ Хасково е бил получен сигнал от задържания. Според него жената, с която е живеел на семейни начала, е починала. В дома на ул "Щерю Вапцаров" е била изпратена оперативна група. Полицаите са установили, че по тялото на мъртвата 38-годишна жена има синини. Назначената аутопсия е потвърдила насилствената смърт. 
Според събраните данни вследствие от нанесен побой е последвало счупване на черепа на жертвата. От проведените процесуални действия е станало ясно, че двамата са се скарали и са си разменили удари след пиянски запой. Криминалистите са образували досъдебно производство за убийство по непредпазливост вследствие на умишлено причинена телесна повреда. Извършителят е познат на органите на реда.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: