Жена загина след инцидент в Родопите, не е използвала колан

3631

На 04.01.2023г. около 11:20 ч. на пътя Рудозем - Бърчево - Елховец - Пловдивци е взъникнало пътнотранспортно произшествие със загинал участник в движението. Лек автомобил "Опел Корса" със смолянска регистрация, собственост на мъж от с.Елховец, общ.Рудозем, поради несъобразена скорост излиза вляво от пътното платно и се удря в портална врата.

В резултат на пътнотранспортното произшествие е починала пътуваща на предна дясна седалка жена на 74-годишна възраст от с.Елховец. Не са използвани обезопасителни колани. На място е пристигнала дежурна оперативна група, извършен е оглед и е образувано досъдебно производство. Работата по слуачая продължава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Туристка от Великобритания: Цените в Слънчев бряг са шокиращи
Машина спасява удавници на наш южен плаж
Имотният пазар в България с феномен, невиждан от 2008 година
Приключи един от ремонтите по АМ "Тракия"
Българинът все по-често търси работодател, който предлага допълни...
Новата вълна туристи променя хотелския бизнес в България


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).