Пешеходец е загинал, след като е блъснат от автомобил на автомагистрала "Тракия“. Инцидентът е станал на км 247 в посока Бургас снощи, съобщи "Фокус".

Жена, управляваща лек автомобил "Мерцедес“, е блъснала пешеходеца на магистралата.Загиналият е на 43 години от Нова Загора. Той е починал на място.

Участъкът е бил затворен в продължение на 2 часа.

Plovdiv24.bg припомня, че по-рано днес съобщихме за затруднено движение по АМ"Тракия".