Жена пострада след верижно меле на пътя Бургас – Варна

Вчера около 17:45 ч. на пътя Бургас – Варна, при км 232+600 в посока "Сарафово“, лек автомобил "Фолксваген Пасат“, управляван от 33-годишен мъж от Генерал Тошево, поради неспазване на дистанция блъска намаляващия скоростта си пред него лек автомобил "Мазда 2“, управляван от 32-годишен несебърлия. Маздата отскача напред и удря намаляващия скоростта си пред него "Ауди А 6“, управляван от 36-годишна жена от  Равда.

Последната е получила контузия на главата и гръдния кош. Тя е прегледана в болница "Сърце и мозък“ и е освободена за домашно лечение.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: