Затвориха главния път Пловдив-Свиленград заради потопа
Поради наводнен участък от път I-8 в чертите на Поповица движението в посока Хасково - Пловдив се отклонява към автомагистрала "Тракия" по път III-667 Първомай - Плодовитово или път II-66 Поповица - Милево - Плодовитово.
Това съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ).
В посока Хасково водачите да използват маршрута: Асеновград - път III-667 Козаново - Поройна - Дебър - главен път I-8.