Тежкотоварен автомобил се подпали на АМ "Тракия", предаде репортер на "Фокус". Инцидентът е станал около 9.00 часа тази сутрин. Няма данни за пострадали граждани.
Временно е ограничено движението при км 167 на АМ "Тракия" в посока София, поради аварирал тежкотоварен автомобил.
Трафикът се осъществява по обходен маршрут: пътен възел Чирпан по път II-66 - Плодовитово - път III-666 - АМ ,,Тракия''и обратно. Движението се регулира от "Пътна полиция".






