Струпвания на автомобили се образуват по бул."Цар Борис Трети Обединител" в Пловдив, тъй като платното от кръстовището преди Тунела до бул. "Шести септември" е затворено.
Позволен е само десен завой и трафикът се пренасочва към ул. "Гладстон".
Другото платно в посока Сточна гара е отворено. Затворено е и кръстовището на бул. "Цар Борис Трети Обединител" с бул."Шести септември". Причината е премахване на стара тролейбусна мрежа. Това ще продължи и утре, 24 септември.
Източник: радио "Фокус" - Пловдив






