Започва подобрение на времето

2045

Днес над Източна България ще се задържи предимно облачно, но вече ще е почти без валеж. Там ще продължи да духа умерен и временно силен северен вятър. Над останалата част от страната облачността ще се разкъсва и намалява. Максималните температури, в повечето райони, ще бъдат между 12° и 17°.

Атмосферното налягане е по-високо от средното за месеца и през деня ще продължи бавно да се повишава.

Над планините времето ще се задържи предимно облачно и все още на отделни места слабо ще превалява. Ще духа умерен северен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра около 8°, на 2000 метра - около 2°.

Над Черноморието ще се задържи предимно облачно, но вече ще е почти без валежи. Ще духа силен вятър от север-североизток. Максимални температури на въздуха 14°-16°. Температурата на морската вода е 23°. Вълнението на морето ще бъде 3-5 бала.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Шофьор без книжка загина след тежка катастрофа, негов приятел се ...
Петър Москов: Всеки работещ българин днес е задлъжнял с приблизит...
Кога удръжките от заплатата са незаконни, въпреки че сте се съгла...
Тежка катастрофа в Софийско, автомобил е разпилян до неузнаваемос...
Борисов: По време на световната финансова криза не дадох България...
Британски експерт разкри: България води по поевтиняване на почивк...


Виж още: