Задържаха за 72 ч. дебила от АМ "Тракия", брутално псувал и заплашвал

7223
9

Вчера Районна прокуратура Карнобат постанови задържане за срок от 72ч. спрямо обвиняемия Ангел Р. на 30г., който на 02.08.2016г. на магистрала "Тракия" в района на гр.Карнобат извърши хулигански действия, като отправи заплахи на шофьор на пътнически автобус и нанесе удари по МПС-то.

На същата дата, по-рано наблюдаващия прокурор при РП-Карнобат привлече към наказателна отговорност Ангел Р. от гр.Карнобат за престъпление по чл.325 ал.ІІ предл. 3 вр. с ал.І от НК

За това престъпление законодателят е предвидил наказание "лишаване от свобода" до 5г.

Разследването по делото се провежда от разследващ полицай при ОД МВР Бургас.

Предстои внасяне на искане от Районна прокуратура Карнобат до Районен съд Карнобат за вземане на постоянна мярка за неотклонение "Задържане под стража" спрямо обвиняемото лице.

Виж коментарите (9)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: