Забравен куфар се оказа "бомба" на бургаската автогара, отведоха собственичката му с патрулка

4179
7

Забравен куфар от разсеяна пътничка е причината за затваряне на автогара "Юг" днес. Жената, оставила багажа си без надзор, се върна малко след 11 часа и сама обяснила какво се случва, разказаха очевидци пред репортер на Burgas24.bg.

Дамата показала пред униформените какво има в куфара й, след което бе отведена с полицейска кола.

Районът около автогара "Юг" бе отцепен около 10.30 часа. Сигнал за забравения багаж е подал служител на охранителната фирма, обслужваща автогара "Юг". На място пристигнаха линейки, пожарна и полиция. Пътниците чакаха автобусите до входа на пристанището.

Виж коментарите (7)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: