Водолази и дронове с термокамери се включват в търсенето на Николай от Конаре

2572

Много сили и средства са включени в издирването, чакаме още подкрепления, Жандармерията със специална техника, термокамери, водолазни групи, полиграф за някои хора. Това каза комисар Христов от полицията в Стара Загора за изчезнали 13-годишен Николай от старозагорското село Конаре, предаде репортер на "Фокус".

Полицията работи по всякакви версии. Към момента няма открита следа.Полицаят съобщи, че има много сигнали от различни точки на страната за деца, отговарящи на описанието. "За съжаление не е това, което търсим. Търсим реална следа, по която да работим. Очакваме днес 10 високотехнологчни дрона да дойдат", каза още полицаят.

Все още армията не се е включила, но участват Жандармерия, горски и доброволци.

Припомняме, че момчето със Синдром на Даун изчезна преди три дни и от тогава е в неизвестност.

"Правим всичко възможно, за да постигнем резултат", успокои ком. Христов.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Драганов: Средната цена за нощувка около "Евровизия" няма да бъде...
Абитуриент говори 11 езика и учи още
МВР затяга правилата, готвят нови изисквания за шофьорите от 1 ян...
България все още е първа по производство и износ на розово масло,...
Катастрофа с фатален край след маневра за изпреварване край Симит...
Почина доц. Алекси Попов


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).