Водач на училищен автобус почина зад волана

4963

Водач на училищен автобус почина зад волана на превозното средство. Трагедията се е разиграла тази сутрин, съобщават колегите от "24Смолян".

66-годишният мъж е от село Върлино. По време на инцидента той е бил в Златоград, съобщиха кметът на Неделино Боян Кехайов.

Мъжът е трябвало да мине технически преглед. Прилошало му е, а водачът е успял да натисне спирачката и да спре автобуса, в който е нямало пътници.

Лекарски екип е констатирал смъртта му. Мъжът е превозвал ежедневно ученици от околните села в Неделино.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: