Видео от престрелката между полицаи и въоръжените обирджии в София

15143
1

Във Фейсбук се появи видео от престрелката между полицията и двама въоръжени обирджии на столичния булевард "Възкресение" в ж.к. "Разсадника". В района е имало много хора по това време.

Единият от нападателите в заложната къща издъхна от раните си на улица "Хъшове". Той бе прострелян от полицаите, след като е открил огън по тях. Съучастникът му също е заловен при спецакция в квартал "Разсадника", съобщиха криминалисти.

Около 14,30 ч. вчера двама мъже извършват обир в заложна къща на булевард "Ломско шосе". Полицията реагира веднага и започва преследване по софийските улици. Бегълците са се движили в краден "Фолксваген Голф", който сменили с джип по време на гонката. На булевард "Възкресение" между тях и полицаите започва престрелка. Бандитите удрят или са притиснати от полицейски автомобили, след това преминават с джипа "Мицубиши" през тротоара и спират в междублоково пространство. От там двамата продължавата пеша, като единият от тях умира от получените рани на съседната улица "Хъшове".



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: