Веселин Маринов е в болница с коронавирус

7389

Един от най-обичаните изпълнители у нас Веселин Маринов се е заразил с коронавирус и е постъпил за лечение в МВР болница. Той е там от петък. Влиза в болницата една седмица, след като се е лекувал у дома.

Тъй като не е усетил подобрение, е потърсил помощ от специалисти и е постъпил в болница. Още с първите венозни вливания се почувствал много по-добре, разказаха от екипа му.

Десетки вече са известните личности в България, които попаднаха в плен на заразата - певецът Константин, актрисата Йоана Темелкова, изпълнителят Стенли, водещата Гала и нейната екранна партньорка Андреа Банда Банда, водещият на БНТ Георги Любенов и други.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Реката, която свързва най-много държави в света, минава и през Бъ...
Десетки сигнали за замърсени плажове по Българското Черноморие
Британско семейство: Ако някой ни беше казал, че ще оцелеем почти...
Промени в тарифите на "УниКредит", идват незабавни плащания в евр...
Експерт: Работодателите вече няма да могат да изискват информация...
Тир изхвърча от магистралата! Пловдивчанка: Нещата изглеждаха сер...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).