В 11:39 ч.: Вальо Топлото напусна затвора със сакче, шапка и старо "Рено" с вдлъбната врата

7007
1

След тригодишен престой в Софийския централен затвор, в точно 11,39 часа днес бившият шеф на "Топлофикация София" Валентин Димитров-Вальо Топлото излезе на свобода. Пускането му навън е предсрочно. Присъдата му приключва в края на годината, но Топлото получи по-рано желаната свобода заради добро поведение. 
Валентин Димитров излезе в група с други затворници, един от които дори напсува журналистите. Той носеше оръфан жълт сак, а на главата бе с любимата си шапчица с козирка. Посрещна го мъж в старо "Рено Клио" с вдлъбната врата.



Източник: Агенция Монитор
Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: