Ужасна миризма от двор в столичен квартал

4262

Жители на столичния квартал "Манастирски ливади" сигнализират, че от години техен съсед гледа различни животни в двора си, заради което в квартала се носи неприятна миризма.

Според хората в района той не чисти след животните, а дори и мирише често на мърша.

Компетентните органи са сигнализирани, а хората обясниха, че с личен разговор не са успели да постигнат нищо.

За селскостопанските животни, които отглежда мъжът, е подаден сигнал и към общината трябва. Те са отговорили, че през 2020 г. е направена проверка от компетентните органи, Столичния инспекторат и Областната дирекция по безопасност на храните, предава bTV.

Установено е, че се отглежда малък брой селскостопански животни, което всъщност според закона не е проблем.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Трагична развръзка в Пирин: Откриха мъртва изчезналата жена под в...
Нов фатален инцидент на морето: 64-годишен мъж издъхна на плаж кр...
Работодателите примамват със заплати до 1500 евро, луксозно здрав...
Фентанил ли е причината за смъртта на Никсъна?
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия на мюсюлманите в България
Сателитни снимки показват тревожни следи от замърсяване във Варне...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).