Ученичката от Пловдив Елиф Шакир се включи в "Стани богат"

Ученичката от Националната търговска гимназия в Пловдив Елиф Шакир се включи в новия сезон на "Стани богат“ – "Златната лига“. Форматът на предаването е специален – участници са ученици, а спечелените пари се даряват за кауза по избор.

Младата девойка впечатли както със знанията си, така и със социалната си ангажираност.

Каузата, която тя и нейното училище ще подкрепят със спечелената сума, е създаването на изнесена класна стая. Идеята на гимназията ѝ е да се изгради общо външно пространство, където учениците да се сплотят и да могат да дискутират значими теми, сред които тормозът в училище и как да се справят с него.

Засега Елиф спечели 1000 лева, но играта й продължава другата събота!

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: