Три млади живота си отидоха след поредна тежка катастрофа

16428
5

Сигнал за тежка катастрофа е подаден малко след 13.44 часа. По първоначални данни в района на село Дюлица челно са се ударили два леки автомобила - "Ауди", смолянска регистрация, и "БМВ"- кърджалийска регистрация. След удара "БМВ"-то се е запалило и изгоряло. 
Според информацията до този момент при тежкия пътен инцидент са загинали трима - двама от тях са на 28 години, а третият на 22. Мястото на произшествието е отцепено от полиция за извършване на оглед под ръководството на Окръжна прокуратура.

Движението за Златоград е пренасочено по обходен маршрут през село Фотиново. Причините за тежкия пътен инцидент тепърва ще се изясняват.

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Трагедия в най-големия хотел в Приморско
Говори шофьорът, карал малко зад камиона на АМ "Тракия"
Работодателите да въведат паузи за хидратация по примера на Свето...
July morning в Родопите – различната магия на юлския изгрев
Майката на загиналия Иван: Заварих шофьора на автомобила с кръв п...
Големите банки удължават безплатната обмяна на левове в евро


Виж още: