Трагедия! Мъж се застреля в сърцето в центъра на Бургас

6046

Мъж сложи край на живота си, съобщиха за Burgas24.bg от полицията. Инцидентът е станал малко след 12:30 часа днес в жилищен дом, разположен на ул. "Алеко Богориди".
61-годишният бургазлия Г.Б. се е самопрострелял в областта на сърцето със законно притежавана ловна пушка. 
По първоначални данни мъжът в последно време имал здравословни проблеми. Към момента се извършва оглед от следствено-оперативна група, като се разпитват и свидетели на инцидента. 
Тялото на Г.Б. ще бъде откарано за аутопсия в "Съдебна медицина" към УМБАЛ - Бургас. Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление - Бургас.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: