Тонове кръв се изливат във Водното огледало на Кърджали?

7978
4

"Тонове кръв се изливат във Водното огледало!", алармираха ужасени жители на кърджалийския квартал "Възрожденци". Те са успели да снимат огромно количество кървавочервена течност, която навлиза във водите на съоръжението през една от тръбите. Тя се намира в района под блок 29 в квартала, пише 24rodopi.com. 
"Заснехме клипа в 12,40 часа в четвъртък. Не можем да кажем със сигурност какво се излива във водата, но страшно много прилича на кръв", посочиха кърджалийци. Според тях е възможно тя да идва от кланица във "Възрожденци", срещу която от години бяха подавани сигнали, че излива отпадните си води по улиците в горната част на квартала поради липса на връзка с канализацията. "Предполагаме, че може вече да са свързани и това да е от тях", коментираха жители на съседните блокове.

Виж коментарите (4)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: