Омбудсманът Мая Манолова организира днес обществена дискусия "Деца в конфликт със закона - реформата през всички гледни точки". 
На форума ще бъде обсъден изготвения от Министерството на правосъдието нов Закон за отклоняване от наказателно производство и налагане на възпитателни мерки на непълнолетни лица. 
Целта е да бъдат чути мненията на ангажираните по темата държавни институции, министри, депутати, представители на съдебната власт, на академичната общност, на специализирани интернати и неправителствени организации.



Източник: 24 часа