Светът скърби за Брюксел, а Николета с поредното разголено селфи

10668
23

Докато цял свят скърби за невинните жертви на атентатите в Брюксел, станали вчера сутринта на летище "Завентем" и метростанция "Маалбек", Николета Лозанова пак изпъчи... цици. 
При предишните кървави атаки в Париж плеймейтката от кумова срама се направи на съпричастна и си сложи за профилна снимка френското знаме. 
Този път обаче Николета е просто себе си - с поредната демонстрация на нови парцалки и... силикон.
Странното при поредното селфи на плеймейтката е, че не дамите, а мъжете я критикуват за плоското й поведение.

"Представям си колко си подтисната и самотна в действителност, макар че спиш с цяла София", коментира Мартин, а Иван Георгиев добавя: "Покажи ги, че без тях си нищо".

А Емил Петров няма цензура: "Де.а тая грозна траверса де.а".



Източник: Блиц
Виж коментарите (23)
Още новини от Национални новини:
Обявиха за национално издирване 17-годишната Никол Русинова
Месец след встъпването на кабинета Радев: Протестиращи викаха "Ос...
Мистерията на Портата към отвъдното над Казанлък
Инспектори на БАБХ с акция в пловдивско предприятие за масло
Без обжалване от защитата: Водачът, блъснал мотоциклет с двама уч...
Термометрите скачат до 37 градуса,14 области у нас са под заплаха...


Виж още: