Свалиха дете от автобус, защото нямало точна сума за билет

14990
20

В Горна Оряховица 12-годишно момче е трябвало да слезе от автобус номер 10, защото нямало точна сума за билет.

Майката на детето нямала дребна сума пари в себе си и му дала 10 лева преди да го изпрати на училище. "След като се качих в автобуса, подадох 10 лева на кондукторката и тя ми каза: "Или някой да ти плати билета или слизаш тука", споделя 12-годишният Александър. За късмет приятел на момчето успява да го вземе от спирката и да го закара навреме за училище.

Фирма "Надежда" обслужва градския транспорт на община Горна Оряховица от 2016-та година. Служител на транспортната фирма заяви пред NOVA, че кондукторът не е карал Александър да слиза от автобуса.

От Община Горна Оряховица съветват при подобни случаи, хората да подават сигнали в информационния център или онлайн.

Виж коментарите (20)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: