Съдията от Върховния касационен съд Ивайло Младенов вече не е между живите

12220

Съдията от Търговската колегия на Върховния касационен съд Ивайло Младенов е починал, съобщиха от съда:

"На 16 март 2025 г. ни напусна съдия Ивайло Младенов. Върховният касационен съд загуби изключително уважаван юрист с висок професионализъм, компетентност, морал и почтеност.

Ще остане завинаги в спомените ни като принципен, справедлив и посветен на правото колега, добър и благороден човек, любим приятел!

Изразяваме дълбокото си съпричастие към болката на неговите близки!

Нека е вечна паметта за съдия Ивайло Младенов!

Опелото ще се състои на 22 март 2025 г. (събота) от 13.00 ч. в Храм "Свети Седмочисленици“ (ул. "Граф Игнатиев“ № 25)".

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Абитуриент говори 11 езика и учи още
МВР затяга правилата, готвят нови изисквания за шофьорите от 1 ян...
България все още е първа по производство и износ на розово масло,...
Катастрофа с фатален край след маневра за изпреварване край Симит...
Почина доц. Алекси Попов
Икономист: В България спекулантът печели милиони за месеци, а нор...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).