Стефан Диомов в болница с коронавирус

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
12:17 / 03.02.2021
3075
Легендарният композитор Стефан Диомов се лекува от коронавирус. Маестрото е настанен в Инфекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас, информира БНР. 

 

Няколко дни след установяването на инфекцията той е бил на медикаментозно лечение у дома, но заради опасността от развитие на пневмония е приет в здравното заведение. В момента се чувства добре.

Композиторът изказва голяма благодарност на лекарите, които следят състоянието му и полагат грижи то да се подобри, казаха от семейството на именития бургазлия.

Наскоро той представи биографичната си книга "Белите и черни клавиши на моя живот" като изрази съжаление, че пандемията е прекъснала една от страстите му-пътешествията по света.

Виж коментарите (0)

Още по темата (17215):
21.05.2025 Бившият здравен министър Асена Сербезова осъди прокуратурата за 50 000 лева
22.04.2025 Днес става на 56: Била е секретарка и продавачка на лекарства и коли
19.04.2025 Белият дом с истината за COVID-19
06.03.2025 Лекар: Кашлицата и общата отпадналост при грип продължават до 20 дни
05.03.2025 Много добра прогноза: Средната пенсия ще нарасне с 10,4%
05.03.2025 Кунчев: Епидемията е на финал
Още новини от Национални новини:
Производители се оплакаха: Борсите са затрупани с домати от Албан...
Погребаха Магдалена в черен ковчег
АББ: Банките в България предлагат най-ниските лихвени проценти в ...
И лекарите заплашват с ефективна стачка
Въпрос в мрежата: Тази маркировка от третокласник ли е рисувана?
След поредната агресия на "локалите": Задържаха младежите, извърш...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).